Tantra masáž i pre vás

Muži sú tí, o ktorých sa vraví, že viac myslia svojimi partiami dole ako hlavou. Teda, že viac rozmýšľajú pohlavnými orgánmi než mozgom. Keď sa im mozog odkrví (laicky povedané) a krv sa presunie inde, tak snáď ani nie sú schopní premýšľať a konajú podľa svojich pudov. Podľa viacerých štúdií by sme to mohli porovnávať a polemizovať nad tým, no to nie je naším dnešným cieľom. Oni sú ospravedlňovaní a my ženy sme stále považované za tie zodpovednejšie. Prečo by sme si však nemohli aj my dopriať také uvoľnenie a nestarať sa o následky? Trochu vzrušenia a užívania si života? Mohli by sme, prečo nie.

žena leží

A takýmto zmysleným uvoľnením je tantra masáž. Už len obyčajná masáž je perfektná, čo potom povedať o tej tantra. Oplatí sa. Tantra masáž už aj pre nežnejšie pohlavie rozhodne zahŕňa viaceré plusy:

  1. Pomôže vám od menštruačných bolestí.
  2. Dokonale uvoľní vaše telo.
  3. https://knihy.abz.cz/prodej/zivot-s-jasnym-cie-omn

  4. Dokáže vyriešiť problém úzkych svalov v oblasti intímnych partií.
  5. Pri masáži sa vám prekrví pokožka a budete vyzerať (aj sa cítiť) zdravšie.
  6. Poskytne vám to perfektné uvoľnenie a relax.

masáž unavenej ženy

Neviem ako vy, ale ja by som rozhodne nehovorila nie takejto možnosti. Kto by netúžil po tom, aby sa jeho telo uvoľnilo? Aby zrelaxovalo a doprialo si zaslúžený odpočinok? Každá žena si zaslúži niečo takéto. Dovolím si tvrdiť, že v mnohých prípadoch si to zaslúžime oveľa viac než muži. Na našich pleciach spočíva starostlivosť o celú rodinu, riešime všetky problémy, ktoré sa týkajú nielen našej úzkej rodiny, ale aj tej vzdialenejšej… a množstvo iných vecí. Ak nebodaj chodíme aj do práce, tak si neoddýchneme ako je rok dlhý. Prídeme z práce a začína sa ďalší kolobeh prác v domácnosti, učenie s deťmi a večer ešte manželské povinnosti. Do postele často padneme unavené na smrť a ráno sa to začína odznova. Zaslúžime si aj my čas na regeneráciu svojich síl.