ZIP sáčky pre široké využitie

Ukladanie drobností, kutilských potrieb, drobného elektroinštalačného materiálu, gombíkov, ihiel, sypkých čajov a tisíce vždy potrebných vecí do plastových, prípadne papierových krabičiek nie je správna voľba. O ich obsahu postupne strácate prehľad, nevidíte ich a časom na nich zabudnete.

Pre tieto účely je ponuka ZIP sáčky, ktoré sú všestranné priam ideálna. Nielen preto, že sú v ponuke aj priesvitné prevedenia ale hlavne pre ich výdrž, odolnosť a spoľahlivé uzatváranie. Už ich názov a označenie signalizuje ich uzatváranie na pomyselný zips, či už vo forme pevnej samozatváracej plastovej lišty, ktorá dokonale prilieha alebo vo forme pevného a stabilného posuvného jazdca, ktorý takmer pripomína uzatvárací zips. Ponúkané ZIP sáčky sa aj z tohto dôvodu považujú za mimoriadne spoľahlivé, čo sa týka ich odolnosti a pevnosti uzáveru ale aj z dôvodu ochrany vône a základných senzorických znakov pri uskladňovaní potravín, čajov, korenín a iných sypkých zmesí.

gummi-bears-318364_640

Nejedna domácnosť má veľa drobností, ktoré je dobre mať na očiach a priebežne kontrolovať ich stav. Na to slúžia plastové ZIP sáčky s uškom, ktoré zavesíte, označíte a získate prehľad na dlhé obdobie.

V prípade potreby svetelnej ochrany k dispozícii sú holografické ZIP sáčky s uzáverom na posuvný jazdec, nepriesvitné, originálne a pútavé, takže ak do nich vložíte napríklad bylinky, ktoré chcete ochrániť pred svetlom, určite si zapamätáte, kde a v ktorom sáčku sú.

spices-1463619_640

Pevná plastová fólia zabezpečí, že sáčky toho pomerne veľa udržia a nemusíte sa v obsahu obmedzovať, ani napríklad pri drobných kovových súčiastkach alebo iných kutilských potrebách.

Ponúkané sú v 13 rôznych veľkostiach od najmenších až po praktické väčšie s primeranou a odolnou hrúbkou použitého plastového materiálu.

U spotrebiteľov sú obľúbené, ponúkané balenia sú aj po 100 ks, ZIP sáčkov nikdy nie je dosť, ak keď sa dajú použiť viackrát. Sú vhodné aj na uskladnenie drobných sezónnych textílií alebo iného sezónneho tovaru a zmestia sa do nich aj menšie tlačoviny, dokumenty alebo písomnosti.

Základný poriadok a prehľad potrebujeme takmer všade, aj preto sú Vám k dispozícii ponúkané ZIP sáčky.