Čo s vami urobí tantra masáž

Zrazu si uvedomíte, že ste niekto iný – drvivá väčšina súčasnej populácie sa neustále s niekým meria. Chcú byť lepší, než tí druhí, a tým mať navrch. Ovládnuť ich a potom prípadne rozhodovať o cudzích osudoch. Prejavuje sa to najmä v politike, ale aj všade inde, napríklad v športe, v biznise a dokonca aj v zamestnaní, v škole a v rodine. Tento dedičný hriech je natoľko v spoločnosti vžitý, že si často ani neuvedomujeme, aké nezmyselné to je, a tiež nebezpečné. Súťaživosť totiž blokuje ochotu spolupracovať a podieľať sa na spoločnom úspechu tak, aby mali všetci rovnaké možnosti aj zisky. Preto je spoločnosť taká aká je – bohatí a chudobní a čím ďalej sa roztvárajúce nožnice medzi extrémnymi boháčmi a extrémnou chudobnou.

dievča na masážach

Tantrická masáž vás dokáže upokojiť a dostať do bodu, kedy začnete nad týmito vecami premýšľať, a uvedomíte si, že je oveľa výhodnejšie o spoločné bohatstvo sa rozdeliť, je to výhodné https://www.sreality.cz/adresar/vyhodne-reality-s-r-o-liberec-liberec-i-stare-mesto/9586 aj v tom, že budete mať viac času na seba a vlastnú rodinu. Je totiž na základe matematických prepočtov preukázané, že keby sa ľudia dokázali o svoje bohatstvo rozdeliť rovnomerne, stačilo by pracovať iba dve hodiny denne, štyri dni v týždni, a mať dovolenku až tri mesiace v roku.

nahé dievča

Ak by ste však chceli tento spoločenský fenomén riešiť násilne, rýchlo a hromadne, neuspejete, pretože podstatou je, aby každý zapracoval sám na sebe. Preto má veľký význam byť vlastným individuálnym príkladom pre ostatných, pretože jediná cesta k náprave je taká, kedy musí každý začať sám pri sebe. A jednou z ciest, ako to vykonávať, sú aj tantra masáže, ktoré ľuďom naznačujú, aby sa upokojili, aby lepšie pochopili sami seba a zmysel života, a aby vymenili honbu za kariérou a peniazmi za lepšie medziľudské vzťahy. Čím viac bude medzi ľuďmi lásky a pochopenia, tým lepšie sa nám tu bude všetkým dýchať a žiť, a tým dlhší bude aj ľudský život.